Polska, trojak, 1597

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 21:16:00
199349
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, szeroka głowa króla
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.97.2.a (ale na awersie odmiana napisu SIGI 3 D G - REX PO M D L)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 237

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł