Polska, trojak, 1594

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 21:11:40
199330
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, wydłużona twarz króla, korona z lilią bez obwódki, końcówka na awersie L, na rewersie POLONIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger P.94.4.b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 287

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  90 zł