Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Cena wylicytowana: 70 zł
196704
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w przeciwległych kątach kulki i pierścienie z kulką wewnątrz, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 16.9 mm, 1.08 g |
CNP typ VI |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 173
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 55 zł
4) 46 zł
5) 42 zł
6) 28 zł
7) 26 zł
min |