Rzym Kolonialny, brąz, 247-249

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 20:55:20
199142
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Messembria - Filip II 247-249, brąz, 247-249, Aw: Popiersie cesarza i Serapisa naprzeciw siebie, MAP IOYΛIOC ΦIΛIΠΠOC, w odcinku KAICA(P), Rw: Cybele siedząca w lewo, trzymająca paterę, MECAMBPIANΩ(N)
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.2 mm, 10.97 g, zielona patyna
Literatura: Varbanov 4286

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 134

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł