Rzym Kolonialny, brąz, 238-244

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 06-04-2020 18:00
Zakończenie: 16-04-2020 20:55:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 20:55:00
199140
Opis: Rzym Kolonialny - Tracja - Hadrianopolis - Gordian III 238-244, brąz, 238-244, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, AVT K M ANT ΓOPΔI(ANOC AΓ), Rw: Cesarz na koniu, galopujący w prawo, rzucający włócznią, (A)ΔPIANOΠOΛ(ЄITΩN)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.1 mm, 8.98 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: Varbanov 3783

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100