Rzym Kolonialny, brąz, 238-244
Zakończenie: 16-04-2020 20:54:40
199143
Opis: | Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Odessos - Gordian III 238-244, brąz, 238-244, Aw: Popiersie cesarza i Serapisa naprzeciw siebie, AVT M ANT ΓOPΔIANOC, w odcinku AVΓ, Rw: Tyche stojąca na wprost, z głową w lewo, trzymająca ster oraz róg obfitości, w lewym polu E, OΔHCCЄITΩN |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.2 mm, 13.63 g, zielona patyna |
Literatura: | Varbanov 4542-5, var. (legenda awersu) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 124