Rzym Kolonialny, brąz, 238-244
Zakończenie: 16-04-2020 20:54:20
199141
Opis: | Rzym Kolonialny - Tracja - Hadrianopolis - Gordian III 238-244, brąz, 238-244, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, AVT K M ANT ΓOPΔIANOC AΓ, Rw: Nemesis stojąca w lewo, trzymająca wzorzec miary łokcia oraz róg obfitości, AΔPIANOΠOΛЄITΩN |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 25.4 mm, 11.27 g, zielona patyna, rzadki |
Literatura: | Varbanov 4067 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 125