Rzym Kolonialny, brąz, 222-235
Zakończenie: 16-04-2020 20:54:00
199151
Opis: | Rzym Kolonialny - Bitynia - Nikaia (Nicaea) - Julia Mamea 222-235, brąz, 222-235, Aw: Popiersie Julii w prawo, ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΜΑΙΑ ΑΥΓ, Rw: Urna, z której wystaje gałązka palmowa, ΝΙΚΑΙЄΩΝ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 22.7 mm, 4.78 g, zielona patyna |
Literatura: | RPC Online 3145 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 129