Rzym Kolonialny, brąz, 217-218
Zakończenie: 16-04-2020 20:53:00
199150
Opis: | Rzym Kolonialny - Tracja - Deultum - Diadumenian 217-218, brąz, 217-218, Aw: Popiersie władcy w prawo, M OPEL ANTONINVS DIADV C, Rw: Wilczyca karmiąca bliźnięta, COL FL PAC DEVL - T |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 23.9 mm, 9.34 g, zielona patyna |
Literatura: | Varbanov 2217-8 var. |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 164