Polska, krzyż harcerski, 1945 (?)

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:48:20
197320
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, krzyż harcerski, 1945 (?), seria 2 KN, krzyż jednoczęściowy, bity z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony i oksydowany, 26.5 x 26.3 mm, 5.30 g, rzadka odmiana
Literatura: Sikorski 1991 fot. 39

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 439

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  175 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  48 zł