Polska, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), od 1921
Zakończenie: 12-03-2020 22:46:00
197313
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), od 1921, Krzyż maltański, na ramionach USQUE / 1917 - 1918 / AD / FINEM, niżej wieniec na którym 1 BR. - WOJSK - POLSKICH, w kątach krzyża wieniec, na środku krzyża Orzeł, na stronie odwrotnej wybity numer 1133, odznaka dwuczęściowa, bita z delikatną kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING / GRAWER - WARSZAWA / NIECAŁA 1. |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, srebro, emalia, 29.2 x 30.1 mm, 10.00 g, pęknięcia i wykruszenia emalii |
Literatura: | Stela 5.12, Sawicki/Wielechowski s. 646 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 513