Polska, odznaka fantazyjna wykonana na wzór odznaki specjalisty wojsk pionierskich (Sappeurauszeichnung), po 1893

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:45:00
197310
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, odznaka fantazyjna wykonana na wzór odznaki specjalisty wojsk pionierskich (Sappeurauszeichnung), po 1893, Promienisty okrąg, na środku skrzyżowane łopaty na których kilof, z boków i u dołu przymocowane B - S / 2, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 44.7 mm, 32.65 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 256

1)  90 zł