Niemcy, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:44:00
197633
Opis: Niemcy - Saksonia - Fryderyk August II 1733-1763, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności, Aw: Kaznodzieja klęczący przed drzwiami kościoła, nad drzwiami zegar słoneczny, wokoło napis, w odcinku u dołu AMOREM CORDIS IN AERE..., Rw: Postać z krzyżem skierowana ku pomnikowi teologa, powyżej napis, w odcinku u dołu QVINQVAGENARIVS IN OFFICIO...
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.5 mm, 28.85 g, ładna patyna
Literatura: Slg. Merseburger 4535

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 198

1)  800 zł
2)  780 zł