Niemcy, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności
Zakończenie: 12-03-2020 22:44:00
197633
Opis: | Niemcy - Saksonia - Fryderyk August II 1733-1763, medal Valentin Ernst Löscher - 50-lecie działalności, Aw: Kaznodzieja klęczący przed drzwiami kościoła, nad drzwiami zegar słoneczny, wokoło napis, w odcinku u dołu AMOREM CORDIS IN AERE..., Rw: Postać z krzyżem skierowana ku pomnikowi teologa, powyżej napis, w odcinku u dołu QVINQVAGENARIVS IN OFFICIO... |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 41.5 mm, 28.85 g, ładna patyna |
Literatura: | Slg. Merseburger 4535 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 209