Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1830

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:42:20
197628
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Sede vacante 1830-1831, scudo, 1830, Rzym, Aw: Baldachim i dwa skrzyżowane klucze nad tarczą z herbem, Rw: Wzlatujący Gołąbek Pokoju
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.27 g, patyna
Literatura: Berman 3271, CNI 2

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 213

1)  900 zł