Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1672
Zakończenie: 12-03-2020 22:42:00
197615
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens X 1670-1676, piastra, 1672, Rzym, Aw: Tarcza herbowa, nad którą tiara oraz klucze, CLEMENS X PONT MAX, Rw: Port w mieście Civitavecchia, VT ABVNDETIS MAGIS, w odcinku data: M DC LXXII |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 31.18 g, ciemna patyna, rzadka |
Literatura: | Davenport 4074, Berman 2009, Muntoni 20 |
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość odsłon: 206