Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1902 O

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:36:40
197346
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1902 O, Nowy Orlean, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 26.77 g, subtelna patyna, piękny

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 191

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  135 zł
7)  125 zł