Niemcy, 1/2 halerza, 1906 J

Niemcy, 1/2 halerza, 1906 J

Niemcy, 1/2 halerza, 1906 J

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:31:40
195349
Opis: Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1/2 halerza, 1906 J, Hamburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: AKS 626, Jaeger 715

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 149

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł