Niemcy, 10 krajcarów, 1680
Zakończenie: 12-03-2020 22:29:20
Niemcy, 10 krajcarów, 1680
197630
Opis: | Niemcy - Zakon Krzyżacki w Mergentheim - Karol Aleksander Lotaryński 1761-1780, 10 krajcarów, 1680, Wiedeń, emisja pośmiertna |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.85 g, patyna, bardzo rzadki |
Literatura: | Prokisch 254 |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 106