Niemcy, 1/16 talara, 1668
Zakończenie: 12-03-2020 22:28:40
Niemcy, 1/16 talara, 1668
197623
Opis: | Niemcy - Schleswig-Holstein - linia królewska - Fryderyk III 1648-1670, 1/16 talara, 1668, Glückstadt |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, moneta wytrawiona, rzadka |
Literatura: | Hede 152, Lange 72 |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 99