Niemcy, talar, 1623
Zakończenie: 12-03-2020 22:27:40
Niemcy, talar, 1623
197622
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1623, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, napisy w otoku, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, napisy w otoku |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.70 g, ślady korozji, patyna |
Literatura: | Davenport 7601, Keilitz/Kahnt 156, Schnee 818, Merseb. 1027 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 167