Niemcy, dwutalar, 1608
Zakończenie: 12-03-2020 22:27:00
Niemcy, dwutalar, 1608
197617
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, dwutalar, 1608, Drezno, Aw: Półpostać Krystiana z mieczem i hełmem w dłoni przedziela datę, napis, Rw: Półpostacie Jana Jerzego i Augusta zwrócone ku sobie, napis |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 56.45 g, wybity stemplem talara na grubym krążku, patyna |
Literatura: | Kelitz/Kahnt 229, Schnee 766, Davenport 7565, Ampach 14219 |
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 321