Niemcy, 6 groszy maryjnych (Mariengroschen), 1715 WR
Zakończenie: 12-03-2020 22:26:40
197619
Opis: | Niemcy - Münster- biskupstwo - Franciszek Arnold von Wolff-Metternich 1707-1718, 6 groszy maryjnych (Mariengroschen), 1715 WR, Münster |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
Literatura: | Schulze 195b |
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 227