Francja, medal satyryczny wykonany na krążku 5 centimów

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:13:20
197230
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal satyryczny wykonany na krążku 5 centimów, Utrzymany w satyrycznym tonie żeton wybity po porażce Napoleona III w Bitwie pod Sedanem (1870), Aw: Głowa cesarza w pruskim hełmie w lewo, NAPOLEON III LE MISERABLE, 80 000 PRISONNIERS, Rw: Sowa siedząca na lufie armatniej, poniżej pioruny VAMPIRE FRANCAIS, 2 DECe 1851-2 SEPT 1870
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 27 mm, 7.24 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  48 zł