Francja, medal satyryczny wykonany na krążku 5 centimów
Zakończenie: 12-03-2020 22:13:20
197230
Opis: | Francja - Napoleon III 1852-1870, medal satyryczny wykonany na krążku 5 centimów, Utrzymany w satyrycznym tonie żeton wybity po porażce Napoleona III w Bitwie pod Sedanem (1870), Aw: Głowa cesarza w pruskim hełmie w lewo, NAPOLEON III LE MISERABLE, 80 000 PRISONNIERS, Rw: Sowa siedząca na lufie armatniej, poniżej pioruny VAMPIRE FRANCAIS, 2 DECe 1851-2 SEPT 1870 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 27 mm, 7.24 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 126