Francja, 1 frank, 1810 A

Francja, 1 frank, 1810 A

Francja, 1 frank, 1810 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 22:05:00
197261
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 1 frank, 1810 A, Paryż
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.99 g, patyna
Literatura: Gadoury 447

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 184

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  115 zł