Francja, token - Jean-Baptiste Massillon, 1719
Zakończenie: 12-03-2020 21:58:00
197288
Opis: | Francja - Archidiecezja Clermont, token - Jean-Baptiste Massillon, 1719, Aw: Tarcza herbowa biskupa i napis wokoło JOANN BAPTISTA MASSILLON EPISCOPUS CLAROMONT, Rw: Statek płynący w lewo, powyżej frunący nad nim ptak, u dołu w odcinku data 1719, wokoło napis ODI PROCELLAS ET PROCUL ARCEO |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 30.5 mm, brąz 8.22 g, miejscowa ciemna patyna, mała wada krążka na rewersie |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 123