Francja, token - Jean-Baptiste Massillon, 1719

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:58:00
197288
Opis: Francja - Archidiecezja Clermont, token - Jean-Baptiste Massillon, 1719, Aw: Tarcza herbowa biskupa i napis wokoło JOANN BAPTISTA MASSILLON EPISCOPUS CLAROMONT, Rw: Statek płynący w lewo, powyżej frunący nad nim ptak, u dołu w odcinku data 1719, wokoło napis ODI PROCELLAS ET PROCUL ARCEO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 30.5 mm, brąz 8.22 g, miejscowa ciemna patyna, mała wada krążka na rewersie

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 114

1)  80 zł
2)  75 zł