Wyspy Nawietrzne - kolonia francuska, 12 sols, 1731 H

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:57:40
197210
Opis: Wyspy Nawietrzne - kolonia francuska, 12 sols, 1731 H, La Rochelle
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: 20 mm, 2.55 g, ciemna patyna, rzadkie
Literatura: KM C2

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  90 zł