Francja, żeton, 1748

Francja, żeton, 1748

Francja, żeton, 1748

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:55:40
197059
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1748, Aw: Popiersie władcy w prawo i napis LUD XV REX CHRISTIANISS, u dołu sygnatura D V, Rw: Poziomy napis CONVENTUS CLERI GALLICANI EXTRA ORDINEM HABITUS LUTETIAE PARIS MDCCLVIII otoczony wieńcem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.8 mm 10.17 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  60 zł