Francja, 1/12 ecu, 1660 D?

Francja, 1/12 ecu, 1660 D?

Francja, 1/12 ecu, 1660 D?

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:54:40
197225
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, 1/12 ecu, 1660 D?, Lyon
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Droulers 725, Gadoury 112

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 92

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  48 zł