Polska, 200 złotych, 1987
Zakończenie: 12-03-2020 21:35:20
Polska, 200 złotych, 1987
197428
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1987, Warszawa, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 1988, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład: 15.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna |
Literatura: | Parchimowicz P452a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 118