Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:26:40
195429
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 groszy, 1923, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, patyna na monecie
Literatura: Parchimowicz 103a

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 123

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł