Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 MW

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:16:00
195347
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1835 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna przy krawędzi
Literatura: Bitkin 1139, Berezowski 7.50 zł, H-Cz. 3689, Plage 348, Kuriański Z5W35.1.a

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 246

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  210 zł
8)  180 zł
9)  155 zł
10)  120 zł