Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 21:00:20
197074
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka legendy awersu PR•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny połysk menniczy, miejscowa patyna
Literatura: Kop. 7506 (R), Shatalin GD25b-5

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 261

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł