Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:54:40
197086
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk, z Kawką po prawej stronie głowy Chrystusa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta lekko gięta, ale bardzo rzadka
Literatura: CNG 105, Kop. 7392 (R4), Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 496

1)  2 300 zł
2)  2 300 zł
3)  1 950 zł
4)  1 800 zł
5)  1 750 zł
6)  1 750 zł
7)  1 650 zł
8)  1 550 zł
9)  1 350 zł