Polska, grosz na stopę litewską, 1559

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:49:40
197087
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz na stopę litewską, 1559, Wilno, końcówki napisów LIT / LITVA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko gięty, miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 6SA28-8 (R), Kop. 3297 (R5), Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 391

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  320 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł