Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w.
Zakończenie: 12-03-2020 20:42:20
196880
Opis: | Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w., 12 nacięć w dolnej części grzywny |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 127.8 mm, 205.68 g |
Literatura: | Prokopov 33, kol. Zukausko s. 60 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 187