Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w.

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:42:20
196880
Opis: Wielkie Księstwo Niżno-Nowogrodzkie i Suzdalskie, grzywna nowogrodzka, XV w., 12 nacięć w dolnej części grzywny
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 127.8 mm, 205.68 g
Literatura: Prokopov 33, kol. Zukausko s. 60

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 178

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł