Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 12-03-2020 20:41:00
196732
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w jednym kącie widoczny pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.95 g, 16.3 mm, gięty |
Literatura: | CNP typ VI |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 81