Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2020 20:39:40
197408
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4 mm, 1.28 g
Literatura: CNP typ VI/714

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 150

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  20 zł