Grecja i posthellenistyczne, hemitetartemorion, VI w. pne
Zakończenie: 12-03-2020 20:29:40
197398
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, hemitetartemorion, VI w. pne, Aw: Głowa lwa w prawo, Rw: Nieczytelny |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 4.7 mm, 0.10 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 224