Grecja i posthellenistyczne, hemitetartemorion, VI w. pne
Zakończenie: 12-03-2020 20:29:20
197400
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Kolophon, hemitetartemorion, VI w. pne, Aw: Głowa kobiety w lewo, Rw: Nieregularny kwadrat incusum |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 4.8 mm, 0.12 g, rzadki |
Literatura: | Rosen 386 - podobny |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218