Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne
Zakończenie: 12-03-2020 20:28:20
197404
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 340-325 pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝΤΙ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 24.8 mm, 10.32 g, stara, zielona patyna |
Literatura: | MacDonald 59, Anokhin 110, SNG BM 868 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 273