Polska, 2.000 złotych, 1.06.1979
Cena wylicytowana: 12 zł
207168
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 2.000 złotych, 1.06.1979, seria W, numeracja 0226595 |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ślady po złamaniach, zmarszczenia papieru, banknot po konserwacji |
Lucow 1473 (R2), Miłczak 155a |
Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 180
1) 12 zł
2) 10 zł
3) 9 zł
4) 8 zł
5) 6 zł
min |