Polska, medal
Zakończenie: 05-03-2020 22:43:40
Polska, medal
197146
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal, Aw: Pomnik Powstańców Śląskich w Katowicach, niżej napis KATOWICE, Rw: Orzeł śląski z herbem Katowic na piersi |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany, 65.5 x 69.1 mm, 131.61 g, patyna, rzadki |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 118