Polska, odznaka ZHP
Zakończenie: 05-03-2020 22:41:00
Polska, odznaka ZHP
196381
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka ZHP, Warszawa, Trzypłatkowa, przewiąza, lilia heraldyczna, na płatkach O N C, na wstążce ZHP, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 22.0 x 30.2 mm, 3.93 g |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 188