Polska, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii – miniatura

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:40:40
196384
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii – miniatura, Krzyż maltański, w kątach promienie, na krzyżu lufa z gwintem, na obrzeżu lufy S-P-R-A, wewnątrz lufy Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 x 18.4 mm, 4.12 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 419

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 257

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  55 zł
6)  40 zł
7)  30 zł
8)  18 zł