Polska, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii – miniatura
Zakończenie: 05-03-2020 22:40:40
196384
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii – miniatura, Krzyż maltański, w kątach promienie, na krzyżu lufa z gwintem, na obrzeżu lufy S-P-R-A, wewnątrz lufy Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.5 x 18.4 mm, 4.12 g |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 419 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 283