Polska, Brązowa Państwowa Odznaka Sportowa – miniatura, od 1930
Zakończenie: 05-03-2020 22:40:20
196383
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Brązowa Państwowa Odznaka Sportowa – miniatura, od 1930, Warszawa, Stylizowany Orzeł, przy jego łapach litery P-O-S, wokół których brązowy wieniec, na stronie odwrotnej P.U.W.F. i P.W. / 25672/wyszk / 32 R., niżej B-CIA SZTAJNLAGER WARSZAWA, odznaka jednczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, emalia, 18.2 x 20.8 mm, 4.67 g |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 596 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 257