Polska, Brązowa Państwowa Odznaka Sportowa – miniatura, od 1930

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:40:20
196383
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Brązowa Państwowa Odznaka Sportowa – miniatura, od 1930, Warszawa, Stylizowany Orzeł, przy jego łapach litery P-O-S, wokół których brązowy wieniec, na stronie odwrotnej P.U.W.F. i P.W. / 25672/wyszk / 32 R., niżej B-CIA SZTAJNLAGER WARSZAWA, odznaka jednczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 18.2 x 20.8 mm, 4.67 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 596

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 245

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  32 zł