Polska, Medal Niepodległości – miniatura, od 1930
Zakończenie: 05-03-2020 22:40:00
196380
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości – miniatura, od 1930, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 15.8 mm, 2.40 g |
Literatura: | Oberleitner cz. 3, str. 43-46 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 127