Polska, Złoty Krzyż Zasługi

Polska, Złoty Krzyż Zasługi

Polska, Złoty Krzyż Zasługi

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:39:40
196379
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Złoty Krzyż Zasługi
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 39.6 x 45.2 mm, 28.87 g
Literatura: Krotke Mw. Z. 5.

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 242

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  135 zł
6)  110 zł
7)  85 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł