Polska, odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:38:20
196375
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Krzyż równoramienny z białą emalią, w medalionie głowa Józefa Piłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, na stronie odwrotnej napis P.U.W.F i P.W. / 2 ,,N” / WARSZAWA / A.NAGALSKI / 301/0g., odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana I KRAJ MEDALJERNIA / A NAGALSKI - WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 35.2 x 35.0 mm, 22.30 g, piękna

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 258

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  440 zł
4)  430 zł
5)  400 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  250 zł