Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:37:40
196389
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929, Warszawa, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, dodatkowo oryginalne pudełko Mennicy Państwowej, niesygnowany medal projektu S. R. Koźbielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 60.10 g, piękny
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 197

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł