Niemcy, medal 2 1/2 Europinos, 1952

Rozpoczęcie: 24-02-2020 18:00
Zakończenie: 05-03-2020 22:35:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:35:20
195290
Opis: Niemcy, medal 2 1/2 Europinos, 1952, mennica Hamburg, Aw: Głowa D. Eisenhowera w prawo, niżej sygnatura H.CONSEE, GENERAL•DWIGHT•D•EISENHOWER 1952, Rw: Pochodnia, wokół między promieniami L-I-B-E-R-T-A-S, 2 1/2 EUROPINOS•VAL. ARH. 1/2 DOL., EUROPA•FOEDERATION
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 12.49 g

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91